ETD Finland Oy

Lappeenranta käyntiosoite

Myllymäenkatu 19 A
53550 Lappeenranta
Avoinna arkisin klo 8.00 - 16.00
Puh. 05 5412 414

Helsinki käyntiosoite

Kutomotie 18 B, 1. krs.
00380 Helsinki
Noudot sopimuksen mukaan
Puh. 09 5601 10

/

Asiakaspalvelu ja tilaukset

Myynti



Markku Pajarinen
Myyntijohtaja

puh. 0400 649 572
markku.pajarinen@etd.fi



Leif Dyhr
Myyntipäällikkö

puh. 040 770 5771
leif.dyhr@etd.fi



Niko Luojus
Tekninen myyjä

puh. 0400 621 497
niko.luojus@etd.fi



Arsi Hytti
Tekninen myyjä

puh. 050 339 8978
arsi.hytti@etd.fi



Nina Maalahti
Asiakaspalvelupäällikkö

puh. 050 376 8056
nina@etd.fi

Varasto



Hanna Päivärinta
Varasto ja logistiikka

puh. 050 341 2685
hanna@etd.fi

Tekniikka



Patrik Wiik
Liiketoimintajohtaja

puh. 040 359 1769
patrik.wiik@etd.fi



Jaakko Vahtera
Tuotepäällikkö (hotellipalvelut)

puh. 050 438 8811
jaakko.vahtera@etd.fi



Jari Soininen
Tuotepäällikkö (aktiivilaitteet)

puh. 040 087 5347
jari.soininen@etd.fi



Jarno Heikkinen
Tuotepäällikkö (passiivituotteet)

puh. 045 133 3565
jarno.heikkinen@etd.fi



Eerik Helasmäki
Tietoliikenneasiantuntija

puh. 050 345 9223
eerik.helasmaki@etd.fi

Hallinto



Petri Örling
Toimitusjohtaja

puh. 040 154 6655
petri@etd.fi



Heli Kuitto
Laskutus ja ostot

puh. 050 360 4583
heli@etd.fi

/
Verkkosivuihin ja verkkokauppaan liittyvissä asioissa auttavat Jarno Heikkinen ja Nina Maalahti.