ETD Finland Oy

Lappeenranta käyntiosoite

Kipparinkatu 5-7
53100 Lappeenranta
Avoinna arkisin klo 8.00 - 16.00

puh. 05 5412 414 / Asiakaspalvelu
Tilaukset ja tarjouspyynnöt: sales@etd.fi

Helsinki käyntiosoite

Kutomotie 18 B, 1. krs.
00380 Helsinki
Noudot sopimuksen mukaan

Tilaukset ja tarjouspyynnöt: sales@etd.fi

Henkilöstö

Petri Örling - Toimitusjohtaja

puh. 040 154 6655
petri@etd.fi

Patrik Wiik - Liiketoimintojohtaja

puh. 040 359 1769
patrik.wiik@etd.fi

Heli Kuitto-Heikkinen - Asiakaspalvelu ja hallinto

puh. 05 5412 414
heli@etd.fi

Leif Dyhr - Myyntipäällikkö

puh. 040 770 5771
leif.dyhr@etd.fi

Nina Maalahti - Asiakaspalvelu ja markkinointi

puh. 05 5412 414
nina@etd.fi

Jari Soininen - Järjestelmäasiantuntija

puh. 040 087 5347
jari.soininen@etd.fi

Jarno Saari - Avainasiakaspäällikkö

puh. 040 353 4348
jarno.saari@etd.fi

Jaakko Vahtera - Tuotepäällikkö

puh. 050 438 8811
jaakko.vahtera@etd.fi

Jarno Heikkinen - Tuotetietoasiantuntija

puh. -
jarno.heikkinen@etd.fi

Annu Rokkanen - IoT-tuotepäällikkö

puh. 040 503 9886
annu.rokkanen@etd.fi

Jukka Olkkonen - Teknologiajohtaja

puh. 040 504 8325
jukka@etd.fi