Yhteystiedot

ETD Finland Oy

Laskutusosoite: Kipparinkatu 5-7, 53100 Lappeenranta
Y-tunnus: 1857943-6

Tilaukset vastaanottavat ja toimittavat eteenpäin Heli ja Nina.  Päivittäisistä asiakasyhteyksistä vastaa Martti, Jarno ja Petri, tuotteista ja tehdasyhteistyöstä vastaa Jukka.

Heli Kuitto-Heikkinen
heli@etd.fi
puh. 05 5412 414

Nina Maalahti 
nina@etd.fi
puh. 05 5412 414

Martti Kotsalo - Myyntijohtaja
puh. 0400 413 844
martti@etd.fi

Jukka Olkkonen - Teknologiajohtaja
puh. 040 504 8325
jukka@etd.fi

Petri Örling - Toimitusjohtaja
puh. 040 154 6655
petri@etd.fi

Jarno Saari - Avainasiakaspäällikkö
puh. 040 353 4348 
jarno.saari@etd.fi

 

NOUDOT VARASTOSTA

Arkisin klo 8.00 - 16.00

Kipparinkatu 5-7

53100 Lappeenranta

puh. 05 5412 414

sales@etd.fi

 

VERKKOKAUPPA

puh. 05 5412 414

sales@etd.fi

 

 

Ota yhteyttä

Yhteystiedot

Kipparinkatu 5-7
53100 Lappeenranta

05 5412 414

Katso henkilökuntamme yhteystiedot

Yhteydenottopyyntö

Pakolliset kentät on merkattu tähdellä *.