1
IPC-3012-PoE++
IPC-3014-PoE++

CTS IPC Series Industrial PoE Converter

Toimituskulut alkaen 15,00 €
Nouto myymälästä 0 €

alkaen 408,11 €

Hinta sis. alv 0%

Kirjaudu sisään nähdäksesi nettohintasi

IPC-sarjan muuntimet ovat Gigabit Ethernet 10/100/1000 Base-T … 1000Base-X mediamuuntimia PoE-ominaisuudella. IPC-sarjan mediamuunnin muuntaa perinteisen RJ-45-kaapelin erilaisiksi kuitumedioiksi, mukaan lukien monimuoto-, yksimuoto-, SC-liitin ja kaksisuuntainen WDM. Perinteistä 100 metrin lähetysetäisyyttä RJ-45-kuparilla voidaan näin pidentää 550 metristä 80 kilometriin kuidun yli.

Valittavissa olevat vaihtoehdot:

IPC-3012-PoE++
10754IPC
Sähkönumero:
408,11 €
Kysy saatavuus
1-Port SFP to 1-Port 60W RJ-45 Gigabit Industrial PoE++ Media Converter
IPC-3014-PoE++
10755IPC
Sähkönumero:
439,48 €
Varastossa
2-Port SFP to 1-Port 30W RJ-45 to 1-Port 60W RJ-45 Industrial PoE++ Multi-Functional Media Converter
The IPC series media converter are the Gigabit Ethernet 10/100/1000 Base-T to 1000Base-X media converter. The IPC series media converter converts traditional twisted-pair RJ-45 cable into various fiber media including multi-mode, single-mode, SC connector, bi-directional WDM. The traditional transmission distance of 100m over RJ-45 copper can be extended from 550m to 80km over fiber.
  • Tuotekoodi: 00000102