1

25G SFP28

Toimituskulut alkaen 15,00 €
Nouto myymälästä 0 €

alkaen 38,23 €

Hinta sis. alv 0%

Kirjaudu sisään nähdäksesi nettohintasi

HUOM. TILATESSASI! Merkitse laitteesi valmistaja Ostoskorin Lisätietoja-kenttään Merkki.

Valittavissa olevat vaihtoehdot:

25G SFP28 SR 850nm DDM LC 300M SFP28-25G-SR
60504059
Sähkönumero:
0,00 €
Pyydä tarjousta
25G SFP28 SR 850nm DDM LC 100M SFP28-25G-SR
60504058
Sähkönumero:
38,23 €
Kysy saatavuus
25G SFP28 LR 1310nm DDM LC 10KM SFP28-25G-LR-10KM
60504060
Sähkönumero:
60,71 €
Varastossa
25G SFP28 LR 1310nm DDM LC 20KM SFP28-25G-LR-20KM
60504061
Sähkönumero:
80,94 €
Kysy saatavuus
  • Tuotekoodi: 00000030
0
001223 10