1

25G BiDi SFP28

Toimituskulut alkaen 15,00 €
Nouto myymälästä 0 €

alkaen 94,44 €

Hinta sis. alv 0%

Kirjaudu sisään nähdäksesi nettohintasi

HUOM. TILATESSASI! Merkitse laitteesi valmistaja Ostoskorin Lisätietoja-kenttään Merkki.

Valittavissa olevat vaihtoehdot:

25G BIDI SFP28 1270nmTX / 1330nmRX 300m DDM LC
60504062
Sähkönumero:
94,44 €
Kysy saatavuus
25G BIDI SFP28 1330nmTX / 1270nmRX 300m DDM LC
60504063
Sähkönumero:
94,44 €
Kysy saatavuus
25G BiDi SFP28 1270nm-TX / 1330nm-RX 10km DDM LC
60504064
Sähkönumero:
98,93 €
Kysy saatavuus
25G BiDi SFP28 1330nm-TX / 1270nm-RX 10km DDM LC
60504065
Sähkönumero:
98,93 €
Kysy saatavuus
25G BiDi SFP28 1270nm-TX / 1330nm-RX 20km DDM LC
60504066
Sähkönumero:
101,18 €
Kysy saatavuus
25G BiDi SFP28 1330nm-TX / 1270nm-RX 20km DDM LC
60504067
Sähkönumero:
101,18 €
Kysy saatavuus
  • Tuotekoodi: 00000031