1
1

10G XFP/X2/XENPAK XFP CWDM Cisco sekä yleismallit

Toimituskulut alkaen 15,00 €
Nouto myymälästä 0 €

alkaen 229,34 €

Hinta sis. alv 0%

Kirjaudu sisään nähdäksesi nettohintasi

HUOM. TILATESSASI! Merkitse laitteesi valmistaja Ostoskorin Lisätietoja-kenttään Merkki.

Valittavissa olevat vaihtoehdot:

10GBASE-DWDM XFP, CH21~59,40KM
60504149
Sähkönumero:
229,34 €
Kysy saatavuus
10GBASE-DWDM XFP, CH21~59,80KM
60504150
Sähkönumero:
274,31 €
Kysy saatavuus
10GBASE-CWDM XFP, 1470~1610nm,40KM
60504147
Sähkönumero:
310,28 €
Varastossa
10GBASE-CWDM XFP, 1470~1610nm,80KM
60504148
Sähkönumero:
370,99 €
Varastossa
  • Tuotekoodi: 00000049