1
1

10G SFP+ Cisco sekä yleismalli

Toimituskulut alkaen 15,00 €
Nouto myymälästä 0 €

alkaen 24,73 €

Hinta sis. alv 0%

Kirjaudu sisään nähdäksesi nettohintasi

HUOM. TILATESSASI! Merkitse laitteesi valmistaja Ostoskorin Lisätietoja-kenttään Merkki.

Valittavissa olevat vaihtoehdot:

10GBASE-SR SFP+ MMF, 850nm, 300m
60500616
Sähkönumero:
27,30 €
Varastossa
10GBASE-LRM SFP+ MMF, 1310nm,300m
60504075
Sähkönumero:
24,73 €
Kysy saatavuus
10GBASE-LR SFP+ SMF, 1310nm,10Km
60500617
Sähkönumero:
50,70 €
Varastossa
SFP 10Gbase-T
60502544
Sähkönumero:
98,39 €
Varastossa
Cisco
10GBASE-ER SFP+ SMF, 1550nm,40Km
60504076
Sähkönumero:
170,88 €
Kysy saatavuus
10GBASE-ZR SFP+ SMF, 1550nm,80Km
60502540
Sähkönumero:
323,70 €
Kysy saatavuus
  • Tuotekoodi: 00000034
0
000687 40
001153 30
001224 20
001230 4
001529 50
000108 30
000166 30
000349 40
1
000391 30
000107 20
000167 20
2
001104 20
001179 20
001494 2
001643 4
000105 10
000224 2
3
000859 2
000175 6
000350 2