16 tammi 2017
MPO tuoteryhmään ColorOut MPO-LC kytkentäkuidut

ColorOutTM MPO – LC kytkentäkuidut helpottavat kuitujen tunnistusta asennettaessa. Jokainen Simplex kuitu omalla värillään nopeuttaa tunnistamaan kuitujärjestystä. Kuidut ovat koodattu FIN2012 12 värijärjestelmän tai halutessanne muun värijärjestelmän mukaisesti. Simplex kuidut voidaan myös porrastaa pituudeltaan erilaiseksi, jolloin ne pysyvät paremmin järjestyksessä ja ovat helpompi hallinnoida tiheyttä vaativissa kytkennöissä. MPO – LC ColorOut värijärjestelmä on saatavilla kaikille kuitutyypeille, SM, OM3 ja OM4.

Ota yhteyttä

Yhteystiedot

Kipparinkatu 5-7
53100 Lappeenranta

05 5412 414

Katso henkilökuntamme yhteystiedot

Yhteydenottopyyntö

Pakolliset kentät on merkattu tähdellä *.