1
1

10G XFP/X2/XENPAK CWDM Cisco sekä yleismallit

Toimituskulut alkaen 15,00 €
Nouto myymälästä 0 €

0,00 €

Hinta sis. alv 0%

Kirjaudu sisään nähdäksesi nettohintasi

HUOM. TILATESSASI! Merkitse laitteesi valmistaja Ostoskorin Lisätietoja-kenttään Merkki.

Valittavissa olevat vaihtoehdot:

10GBASE-CWDM X2, 1470nm~1610nm, 40KM
60504117
Sähkönumero:
0,00 €
Pyydä tarjousta
10GBASE-CWDM X2, 1470nm~1610nm, 80KM
60504118
Sähkönumero:
0,00 €
Pyydä tarjousta
10GBASE-DWDM X2, CH21~59,40KM
60504119
Sähkönumero:
0,00 €
Pyydä tarjousta
10GBASE-DWDM X2, CH21~59,80KM
60504120
Sähkönumero:
0,00 €
Pyydä tarjousta
  • Tuotekoodi: 00000043